•  
  •  
  •  

Kurumsal


Hsı Makine  Ltd. Şti. olarak geçmişten  bu güne edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizle sizlere en iyi hizmeti verebilmenin çabası içerisindeyiz. Seçkin bir referans listesine sahip olan firmamız kaliteli işçiliği ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile sektördeki yerini her geçen gün biraz daha sağlamlaştırmakta ve yükseltmektedir. Kalite, güven, uygulanabilirlik ve yenilikçiliği sürekli müşteri memnuniyeti ile birlikte kendine amaç olarak seçmiştir.
Prensipli çalışması, kaliteli işçiliği, müşteri memnuniyetine gösterdiği özenle kısa sürede hızlı bir çıkış trendi yakalamıştır.

İnsan merkezli olan anlayışımızda insanlığın varoluşundan itibaren insanın yuva anlayışını huzurlu, konforlu ve rahat bir yaşam alanı sunmaktır.
HSI Isıtma Soğutma  Ltd. Şti. Havalandırma malzemeleri üretim ve satışı yapmaktadır. Enerji fiyatlarının sürekli yükselmesi, ozon tabakasının yıpranması, bio-enerji alanında alternatif yakıtlara gösterilen ilginin tarımsal üretim dengelerini bozacak gibi görülmesi, bizlerin sektörümüze bakışında misyonumuzu yenileme ihtiyacını göstermiştir. Artık vizyonumuzun ana ilkesi, yaşadığımız yer küreye saygı ilkesidir.
Bu nedenle pazarda yer alacağımız ürünlerin seçimlerinde;


+ Yüksek enerji verimliliği,
+ İleri teknoloji,
+ Akıllı ve şık tasarım,
+ Çevre ve görüntü kirliliğine üst düzey duyarlılık,
+ İnsan ve insanın doğa ile dengesini koruma,
+ Yatırımcıların kısa ve uzun süreli çıkarları,
+ Yaratıcı fikir ve yeni keşifler önem verdiğimiz unsurlardır.

Kurumsallık prensibini hedeflemiş ve kurumsal anlamda müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutan firmamız, müşterilerimizden gelen talepleri her zamana dikkate alarak müşteri isteklerine anında cevap verebilmektedir.
    
Sürekli tazelenen bilgi birikimimizi değerli çözüm ortaklarımızla paylaşmak ve onların deneyim ve fikirlerinden yararlanabilmek amacıyla yatırımcılarımızın, mimarlarımızın, projecilerimizin ve uygulamacılarımızın emrinde olmaya devam edeceğiz.

 

 


HEDEFİMİZ
Bilgili, Tecrübeli ve Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler üretmektir görevimiz. Hedef işimiz, bulunduğumuz şehirde montaj ve servis hizmeti verirken, diğer tüm illerimizden ve yurt dışından iş taleplerini karşılamaktır. Yüksek seviyedeki hizmet kalitemiz ve müşteri memnuniyeti ile hedeflerimize ulaşarak, havalandırma, ısıtma, soğutma sektöründe en iyi yere gelmek tek hedefimizdir.

TEMEL DEĞERLERİMİZ
• Dürüst ve güvenilir olmak, 
• Müşteri memnuniyetini korumak, 
• Çalışanlarımıza önem vererek gelişimlerine destek olmak, 
• Yenilikçi ve gelişimci olmak  Referanslar

ARÇELİK

BEKO

Torku

ALTUS

Hidrokon

Bera Hotels

Butkon Asansör

Saraylı

Yenar

Safa Tarım

Smart Otomotiv

Mefa

Mahle

Petek Plastik

Senta Plastik

Ankara Oto

Doğrular

Renault

Pakpen

Konsa